wybierz kategorię:

- wszystkie

CLM Lućmierz

 

CLM Lućmierz to nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania o wymiarach 320m x 98m, wyposażona w 112 kompletnych doków przeładunkowych. Cała inwestycja podzielona została na kilka etapów realizacji.

 

Budynek o konstrukcji mieszanej ( słupy żelbetowe, stalowa konstrukcja dachu)  w rozstawie 12M x 24m  zaliczany do kategorii budynków PM o gęstości obciążenia ogniowego  4000 MJ/m2.  

Wysokość netto do spodu konstrukcji wynosi 10,00 m dla już wybudowanej części oraz 12,00 m dla II etapu. Każdy kolejny etap będzie dopasowany do potrzeb przyszłego najemcy.

Obiekt wyposażony  jest w instalację oddymiania oraz instalację tryskaczową, sprzężoną z systemem SSP. Hala przeznaczona będzie pod wynajem, jako powierzchnia deweloperska (BTS). Wewnątrz i na zewnątrz obiektu przewidziano energooszczędne oświetlenie  LED,

 

W budynku  zaprojektowano zaawansowaną instalację C.O. zasilaną gazem LPG, instalację wentylacji mechanicznej z rekuperacją i klimatyzacją w części biurowej. W zrealizowanym budynku znajduje się wydzielona pożarowo część socjalno-biurowa ZL III. 

 

Teren nieruchomości jest ogrodzony, monitorowany i objęty całodobową ochrona fizyczną. Na teren nieruchomości prowadzą dwa niezależne wjazdy z kontrolą dostępu.CLM Lućmierz powstaje na 6,5-hektarowej działce w sąsiedztwie już istniejącej hali cross-dockowej. W pobliżu znajduje się ŁSSE Lućmierz – Las. Kompleks CLM realizowany jest w odległości 20 km od strategicznego skrzyżowania autostrad A2 i A1 w Strykowie, w odległości około 3 km znajduje się węzeł komunikacyjny drogi krajowej nr 91 z autostradą A1 (węzeł Emilia), a w odległości ok. 1 km z planowaną drogą ekspresową S14.